پیام فرستادن
Henan Jinbailai Industrial Co., Ltd.
خانه صفحه اصلی >

Henan Jinbailai Industrial Co., Ltd. کنترل کیفیت

کنترل کیفیت
گواهینامه ها
  • BBQ GRILL CE
  • SGS/INTERTEK
  • FIRE PLACE CE
  • GPSD
  • patent certificate
  • UDEM-GPSD
نمایه QC

در بازار امروز که توسط مصرف کننده هدایت می شود، کیفیت محصول به یکی از عوامل اصلی که موفقیت یک شرکت را تعیین می کند تبدیل شده است. در نتیجه،شرکت ها در حال حاضر تاکید بیشتری بر اجرای روش های دقیق کنترل کیفیت محصولات دارند تا اطمینان حاصل شود که محصولات آنها انتظارات مشتریان خود را برآورده می کنند یا فراتر می رونداین امر به ویژه در مورد شرکت ما صادق است، جایی که هر محصولی که ارسال می شود تحت کنترل کیفیت دقیق قرار می گیرد.


در شرکت ما، ما می دانیم که مشتریان محصولات با بالاترین کیفیت را می خواهند و انتظارات آنها را برآورده می کنند.به همین دلیل ما یک چارچوب کنترل کیفیت محصول قوی ایجاد کرده ایم که در هر مرحله از فرآیند تولید اجرا می شودروش های کنترل کیفیت ما از مرحله تهیه مواد اولیه شروع می شود، جایی که ما مواد اولیه با کیفیت بالا را فقط از تامین کنندگان تایید شده تهیه می کنیم.ما براي انتخاب تامين کننده هاي خود معيار هاي سختگيري داريم، و ما فقط با کسانی کار می کنیم که بالاترین استانداردهای کیفیت را حفظ می کنند. این تضمین می کند که ما به مواد خام با کیفیت بالا دسترسی داریم که پایه محصولات ما را تشکیل می دهند.


ما از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات استفاده می کنیم تا مواد اولیه را برای فیزیکی، شیمیایی،و خواص مکانیکیاین به ما اجازه می دهد تمام مواد خام را که با استانداردهای کیفیت سختگیرانه ما مطابقت ندارند از بین ببریم. مواد خام که از این چک های کیفیت عبور می کنند سپس به محصولات نهایی تبدیل می شوند.که تحت یک دوره دیگر از کنترل کیفیت قرار می گیرند..


در شرکت ما، ما یک تیم کنترل کیفیت اختصاصی داریم که بازرسی و آزمایش محصولات نهایی ما را انجام می دهد.آنها اطمینان می دهند که هر محصول با مشخصات ما مطابقت دارد و تمام استانداردها و مقررات مربوطه برآورده می شوندما همچنین یک سیستم کنترل فرآیند آماری را اجرا می کنیم که به ما امکان می دهد کیفیت محصول را در سراسر فرآیند تولید نظارت و حفظ کنیم.

Henan Jinbailai Industrial Co., Ltd. کنترل کیفیت 0
علاوه بر بازرسی های استاندارد کنترل کیفیت، ما همچنین بازرسی های کیفیت مستقل را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما از بالاترین کیفیت هستند.این بازرسی ها توسط سازمان های معتبر انجام می شود که در ارزیابی کیفیت محصول تخصص دارندبا انجام بازرسی های کیفیت مستقل، ما به مشتریان خود اطمینان می دهیم که محصولات دریافت شده با بالاترین کیفیت هستند و با تمام استانداردها و مقررات مربوطه مطابقت دارند.

Henan Jinbailai Industrial Co., Ltd. کنترل کیفیت 1Henan Jinbailai Industrial Co., Ltd. کنترل کیفیت 2

در هر زمان با ما تماس بگیرید

86-0372-2156005
شهر آنیانگ، استان هنان، چین
درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید